Založ si blog

22. jún 1941 – Napadnutie Sovietskeho zväzu fašistickým Nemeckom, alebo Začiatok najväčšej genocídy Slovanov v histórii

22.6.1941 – NAPADNUTIE SOVIETSKEHO ZVÄZU FAŠISTICKÝM NEMECKOM, alebo ZAČIATOK NAJVÄČŠEJ GENOCÍDY SLOVANOV V HISTÓRII

 

1.) 22. júna 1941 začala najväčšia genocída Slovanov v histórii. Za pár týždňov bolo povraždených milióny Slovanov fašistami, bolo vyhladených tisíce dedín. Nemecká armáda postupovala a za sebou nechávala len prázdnu zem, žiadne domy, žiadnych živých ľudí. Doslova spúšť a prach ostal tam, kde ešte deň predtým boli ľudia a ich domy.  Masové vraždenie v mene vyššej rasy. Vraždili ženy, deti, mužov, starcov, bez rozdielu každého.

2.) S Nemcami prichádzala skoro istá smrť. Vraždenie, znásilňovanie, teror a doslova vymazanie dedín z mapy, to bola ich každodenná zábava a rituály.

3.) Slovania od dávnovekov boli pre nich „podľudia“ „geneticky nižšia rasa“ a preto sa nás Slovanov snažili vyhladiť. To bolo to Hitlerove „Konečné riešenie“. Treba si to prečítať celé, čo Hitler plánoval. Zničiť, vyvraždiť, vyplieniť a zotročiť (v krátkosti).

4.) Predchádzala tomu Mníchovská zrada, keď nás západ obetoval, len aby sa sami vyhli vojne, ktorá aj tak o rok prišla. Bolo to pohŕdanie iným národ, keď o nás a za nás, rozhodovali. Zo dňa na deň prišli o svoje domovy desaťtisíce ľudí, skončili na ulici doslova. S rodinami, s deťmi…ani len zvieratá si nemohli vziať.

5.) Treba si uvedomiť, aký by bol terajší život keby nás Sovietsky zväz nebol oslobodil. Keby nebodaj Hitler vyhral vojnu. Možno nikto z nás by tu nebol a tváriť sa, že sa vlastne nič nedeje, je ako pomáhať tomu, aby fašizmus zvíťazil. Zahmlievanie pravdy a histórie, je vzdať sa akejkoľvek múdrosti a rozhľadu.

6.) Fašisti napadli Sovietsky zväz tak, že už mesiace dopredu doslova obkľučovali hranice Sovietskeho zväzu svojimi vojskami. (Nič vám to nepripomína?) Nacistické Nemecko spolu so svojimi európskymi spojencami zhromaždilo 191 divízií, ktoré zahrnovali 5,5 milióna mužov, 4 300 tankov, 47 200 diel a mínometov, okolo 2255 až 3664 bojových lietadiel.

7.) Hitler o napadnutí ZSSR písal aj vo svojej knihe Mein Kampf, ako o zákonitom práve na životný priestor nemeckého národa (nem. Lebensraum). Nemenej podstatná bola likvidácia ZSSR ako potenciálneho geopolitického a ideologického nepriateľa, či možnosť získania miliónov Slovanov a ostatných národov tejto časti sveta ako lacnej pracovnej sily.

8.) Slovanov zahynulo celkovo 30.900.000 včetne vojakov a civilných obyvateľov. Zabitých a zavraždených. Pre porovnanie židov 4.900.000, Nemcov 7.500.000 …atď…

Dnes 22.júna 2021 si pripomíname 80.výročie napadnutia Sovietskeho zväzu. Nemali by sme nikdy zabudnúť, čo nám história ukázala  a čo nás mala naučiť. Podceňovanie, alebo preceňovanie môže mať katastrofálne následky.

Pravda je v súčasnosti prekrúcaná. História už niekoľko krát bola zmenená pre potreby mocenských klik ako nástroj ohlupovania ľudí.

Nikdy nezabudnite na svoje korene, na svoj život, na svoje city, na svojich predkov.

 

autor: Eddie W. Nicholas

V Bratislave 22.júna 2021 – nezabúdame

 

Podľa Ústavy SR neexistuje občan očkovaný a občan neočkovaný

25.07.2021

PODĽA ÚSTAVY SLOVENSKEJ REPUBLIKY NEEXISTUJE OBČAN OČKOVANÝ A OBČAN NEOČKOVANÝ. Je mi smutno z toho smutno, čo sa deje medzi ľuďmi. Sloboda je vždy len sloboda a nič iné. Len v jednote je sila, každý jeden človek, občan má právo na slobodný, slušný a dôstojný život. Život bez nátlaku, bez vydierania, život bez strachu. Život bez strachu o seba, svoje deti, svoje [...]

Slavín

18.06.2021

SLAVÍN, miesto večného odpočinku skutočných hrdinov, ľudí ktorí obetovali to najcennejšie čo mohli dať, svoj život. Od začiatku vojny trpeli, hladovali, strachovali sa o svoje rodiny a ich rodiny sa zase strachovali o nich. Putovali na neznáme miesta, o ktorých možno nikdy nepočuli a predsa išli. Aj keď mali strach, išli každý „За Родину“, za rodinu, za vlasť. [...]

Slavín – pietny akt padlým hrdinom 2. svetovej vojny, alebo obraz tejto doby dáva aj návšteva Slavínu za posledné 2 dni

09.05.2021

8.5.2021 – oficiálne položenie vencov zo strany občianky Čaputovej ľudia maximálne ignorovali. Nebojím sa napísať, že to bolo len povinné PR zo strany vlády. A najväčšou hanbou bolo, nielen to, keď táto občianka prišla v čiernych pohrebných šatoch, ale hlavne ignorancia vojnových veteránov. Títo starčekovia tam vzadu osamote čakali, kedy budú môcť položiť [...]

Igor Matovič

Matovič: Držme si klobúky, na deltu sa vrháme s holými rukami

03.08.2021 13:21

Minister financií Igor Matovič (OĽaNO) vyrátal, že do dosiahnutia 85-percentnej zaočkovanosti chýba asi 800 dní.

dážď, dáždnik, búrka, žena, jeseň, počasie

Víkend bol mokrý. Najviac lialo v Čiernej Lehote

03.08.2021 12:52

Maximálny nameraný denný úhrn 89,5 milimetra v nedeľu bol v Čiernej Lehote v okrese Bánovce nad Bebravou.

Centrum Central, Bratislava

V kaviarni zaútočila jedna žena na druhú, spacifikovali ju traja muži

03.08.2021 12:26

V pondelok doobeda musela hliadka polície v jednej z kaviarní obchodného centra na Metodovej ulici v Bratislave riešiť fyzickú potýčku dvoch žien.

Branislav Gröhling

Gröhling vyzýva rodičov, žiakov a učiteľov, aby sa v auguste dali zaočkovať

03.08.2021 10:57

Vyššia zaočkovanosť pomôže školám vyhnúť sa ohniskám nákazy a prerušeniu prezenčnej výučby, tvrdí minister.