Založ si blog

Podľa Ústavy SR neexistuje občan očkovaný a občan neočkovaný

PODĽA ÚSTAVY SLOVENSKEJ REPUBLIKY NEEXISTUJE OBČAN OČKOVANÝ A OBČAN NEOČKOVANÝ.
Je mi smutno z toho smutno, čo sa deje medzi ľuďmi. Sloboda je vždy len sloboda a nič iné. Len v jednote je sila, každý jeden človek, občan má právo na slobodný, slušný a dôstojný život. Život bez nátlaku, bez vydierania, život bez strachu. Život bez strachu o seba, svoje deti, svoje rodiny a priateľov. Je mi smutno z toho, že sa poniektorí medzi sebou rozdeľujú podľa toho, či bol očkovaný a či nie.
.
1.) Neexistujú podľa právneho základu „človek očkovaný“ a „človek neočkovaný. Každý z nich je občanom a podľa Ústavy Slovenskej republiky je to občan s jednotnými právnymi vzťahmi voči sebe, voči iným občanom, voči zákonu a voči Ústave SR. Žiadne stanovy neurčujú a nepripúšťajú diskrimináciu a potlačovanie základných ľudských práv ako je slobodná voľba rozhodnutia sa.
.
2.) Nebojte sa povedať „ÁNO“ slobode, Nebojte sa povedať „ÁNO“ láske. Nebojte sa povedať „NIE“ ak ste ohrozovaní, taktiež sa nebojte povedať „NIE“ ak ste boli vyzvaní rozkazom, pretože ak je rozkaz voči občanom, ktorý potláča ľudské práva, podľa zákona ho môže odmietnuť bez akéhokoľvek postihu!
.
3.) Ak niekto chce odobrať právo, že je neočkovaný, je to isté, ako keby homosexuála nepustili do supermarketu len preto, keby nemal potvrdenie, že je heterosexuál! Nie je v tom žiadny rozdiel.
.
4.) Nikto nemá práva nikomu odoprieť jeho vieru, jeho presvedčenie. V tom je sila slobody. Tak ako pacifista nezoberie do ruky zbraň, tak ani kresťan nepoprie Božie prikázania.
.
5.) Len zopár občanov s mandátom chcú ľudí rozdeliť a vyvolať nenávisť. Reálne sme všetci na jednej lodi. Inak to nikdy nebolo a ani nikdy nebude!
.
6.) PODĽA ÚSTAVY SLOVENSKEJ REPUBLIKY NEEXISTUJE OBČAN OČKOVANÝ A OBČAN NEOČKOVANÝ. EXISTUJE LEN OBČAN SLOVENSKEJ REPUBLIKY!!!

Slovensko – krajina, ktorej zem spieva, časť č. 6 – Slovo na záver

20.09.2021

SLOVENSKO – KRAJINA, KTOREJ ZEM SPIEVA (Óda pre Slovensko – časť 6. malé prianie na záver) Milí priatelia, bratia i sestry, všetci, ktorí milujete Slovensko, našu rodnú zem, našu rodnú hrudu. Ďakujem všetkým, ktorí si prečítali všetkých 5 dielov Ód pre Slovensko (1.Rodná hruda, 2. Rodná zem, 3. Rodný jazyk, 4. Tradície, 5. História). Mojím cieľom bolo otvoriť v [...]

História – Óda pre Slovensko 5. časť

19.09.2021

HISTÓRIA (Óda pre Slovensko 5.časť) História je ako kniha, ktorá nás má niečo naučiť a my podľa tejto knihy môžeme zmeniť budúcnosť k lepšiemu. Vďaka histórii môžeme napísať svojimi skutkami svoju vlastnú knihu, ktorá bude písaná srdcom, bude pásaná nádejou pre lepší život nás i ďalších generácií. Vždy, keď sa do nej zahĺbime, načrieme dušou [...]

Tradície – Óda pre Slovensko 4. časť

18.09.2021

TRADÍCIE (Óda pre Slovensko 4.časť) Tradície, silná súčasť národov. Nielen región sa vyznačoval svojimi vlastnými zvykmi, ale doslova každá dedinka mala svoje vlastné zvyky a tradície, kroje, piesne. Už len nádherný kroj. Na Slovensku nenájdete rovnaké kroje v rozličných dedinách, aj keď sú blízko seba. V tomto je skutočná jedinečnosť a pestrosť regiónov. [...]

Lexmann Behúl Chovanec

Svedok v kauze Chovanec chce byť na rekonštrukcii prípadu, hovorí o prekážkach

24.09.2021 12:15

Na plánovanú rekonštrukciu prípadu na jar svedka Romana Behúla pozvali, tá sa napokon odložila na september. O nej ho už neinformovali.

Kim Jo-Čong

Sestra lídra KĽDR vyjadrila ochotu obnoviť rozhovory so Soulom

24.09.2021 11:05

Jej vyjadrenia prišli niekoľko dní po tom, čo Severná Kórea skúšobne odpálila nad Japonské more dve balistické strely.

Núrruddín Turábí

Taliban obnoví v Afganistane tvrdé tresty vrátane popráv či odsekávania rúk za krádeže

24.09.2021 10:28

Podľa Talibanu sú takéto tresty nevyhnutné pre boj so zločinom. Militantné hnutie sa zatiaľ nerozhodlo, či bude popravovať verejne.

testy, testovanie, koronavírus

Vírus sa potvrdil u ďalších vyše 800 ľudí. Hospitalizácie stúpajú

24.09.2021 10:12, aktualizované: 10:49

Počet hospitalizovaných stúpol o 54, v nemocniciach leží 496 pacientov. Pribudli dve obete ochorenia COVID-19.

Eddie W. Nicholas

Láska je jediným skutočným zmyslom života

Štatistiky blogu

Počet článkov: 104
Celková čítanosť: 300132x
Priemerná čítanosť článkov: 2886x

Autor blogu