Založ si blog

Viete prečo dnešné vzťahy netrvajú večne?

VIETE PREČO DNEŠNÉ VZŤAHY NETRVAJÚ VEČNE?

🌹Pretože honba za úspechom je pre nás dôležitejšie ako naše vlastné šťastie.
Pretože venujeme viac pozornosti svojim telefónom ako partnerom.

❤️Môžeme hovoriť ako závidíme starým ľuďom držiacich sa pri prechádzke mestom, ako sa držia za ruky, keď naše srdce nevidí viac ako pred svoj vlastný nos.

🌹Rodičia nemajú čas na deti a deti tým pádom na rodičov. Nevedia im dať múdrosť, ktorú dostali počas života. Rodičia podvedome učia, že všetko sa dá kúpiť, ale tie najdôležitejšie veci v živote, LÁSKU, sa nikdy nedá kúpiť.
❤️Nikto dnes nebojuje o lásku, každý si myslí, že je ľahšie nahradiť myšlienkou, alebo niekým iným. Vymysleným ideálom, ktoré nám podsúvajú v TV. Pritom nie je nič krajšie ako zaspať so svojou láskou v náručí a takto v pevnom zovretí sa spoločne prebudiť.

🌹Dnes je veľmi ťažké nájsť dobrú ženu, alebo dobrého muža. Nikto už nikomu neverí. Muži sú sklamaní zo žien a nemajú chuť ísť ani do vzťahu a zároveň ženy neveria mužom a radšej sú samé ako keby mali „nájsť“ ďalšie sklamanie.

❤️Nikto nechce prevziať zodpovednosť a ak sa niekto takí nájde, tak iní na neho pozerajú, že odkiaľ prišiel. Pritom prevziať zodpovednosť je jedným z najhodnotnejším symbolom muža.

🌹Každý chce len vzťah bez záväzkov a kde sú také podstatné veci ako rodina, domov, láska, vernosť, súdržnosť, dôvera…..

❤️Milí muži venujte svojej láske, svojej žene, partnerke svoj čas. Nemusíte napísať epos, ale pár nežných slov vo veršoch poteší každé milujúce srdce ženy. Nemusíte vysadiť záhony kvetov, ale jeden kvet urobí viac v duši ženy ako si myslíte. Alebo malý darček, čokoľvek čo vás zaujme.

🌹Vážte si lásku, čas, dôveru, ktorú dostávate, pretože to je to najviac čo môžete od druhého dostať. Neriskujte domov, lásku, rodinu kvôli pôžitku, pretože strata dôvery môže zničiť všetko, čo sa budovalo.

❤️Vážte si a rešpektujte svoju ženu, muža, partnera, partnerku.

🌹Nestrácajte ju a neriskujte svoj domov ak máte problémové dni, alebo pochybnosti. Niekedy si stačí sadnúť si, dať si pohár vína a otvorene porozprávať.

❤️Nehľadajte krásu tam, kde vlastne ako krása byť nemusí. Nič nie je krajšie ako bezprostredná, čistá, nežná láska milujúceho partnera.

❤️Láska je zmyslom života.

❤️Láska nie je samozrejmosť, ale to najkrajšie čo vám život môže dať.

❤️ Opýtajte sa sami seba, koľko rozumných mužov, alebo žien, je radšej samých ako by mali zažiť opäť ďalšie sklamanie.

🙏🌹❤️😘Prajem všetkým krásny a zmysluplný deň plný lásky.

Som Slovák a Čechoslovák a preto:

27.10.2022

Som Slovák a Čechoslovák a preto: – budem oslavovať Sviatok všetkých svätých (Dušičky) a nie Hallowen, nezapaľujem tekvicu, ale sviečky a kahance – budem oslavovať Štedrý večer a nie Santa Klausa, Šibačku a nie vajíčkobranie… – budem sa hrdo hlásiť k našim slovanským zvykom a tradíciám a budem ich učiť aj svoje deti a ďalšie pokolenia [...]

Hirošima 6. 8. 1945 a Nagasaki 9. 8. 1945

08.08.2022

HIROŠIMA 6.8.1945 a NAGASAKI 9.8.1945 V týchto dňoch si pripomíname 77. výročie zhodenia atómových bômb na Hirošimu a Nagasaki. Vojská USA zhodili atómovú bombu na civilné obyvateľstvo, nie na vojenské objekty. Dodnes nevieme presný počet obetí. Prvý deň zahynulo približne 120.000 ľudí. Do 4 mesiacoch to bolo už 240.000 ľudí. A neskôr sa následky z ožiarenia, [...]

„Prečo chce táto vláda vyzabíjať medvede? „

06.08.2022

DALI STE SI OTÁZKY „PREČO JE TOĽKO MEDVEĎOV MIMO LESA?“ alebo „PREČO TÁTO VLÁDA CHCE VYZABÍJAŤ MEDVEDE?“ Možno sú premnožené a možno nie. Nie som špecialista na chov medveďov. Sú premnožené naozaj, alebo je to len hra na city pre ľudí? Ak sú premnožené tak na počet km2 pôdy, alebo na km2 lesa? Kde dostaneme pravdivú odpoveď? Isté sú 2 veci [...]

Štefan Hamran / Roman Mikulec /

Trenčianska prokuratúra preveruje pre nelegálnu migráciu Mikulca a Hamrana

07.12.2022 21:17

Prokuratúra koná na pokyn generálneho prokurátora Maroša Žilinku.

Pápež František

Vojna na Ukrajine pripomína pápežovi fázu holokaustu, operáciu Reinhard

07.12.2022 21:00

Operáciou Reinhard nacisti označovali svoje plány na vyhladenie Židov a Rómov na území Poľska počas druhej svetovej vojny.

Sergio Mattarella

Mattarella: Veľkú ruskú kultúru nemožno zrušiť

07.12.2022 20:45

Taliansky prezident to vyhlásil pred premiérou opery "Boris Godunov" v milánskej La Scale a vyslúžil si za to potlesk v stoji.

Kúty / Migrant / Migrácia /

Rezort vnútra znižuje počet stanov v tábore v Kútoch o polovicu

07.12.2022 20:07

Rozhodlo sa tak vzhľadom na klesajúce počty ubytovaných osôb s neoprávneným pobytom na Slovensku.

Eddie W. Nicholas

Láska je jediným skutočným zmyslom života

Štatistiky blogu

Počet článkov: 109
Celková čítanosť: 349488x
Priemerná čítanosť článkov: 3206x

Autor blogu