Založ si blog

Viete prečo dnešné vzťahy netrvajú večne?

VIETE PREČO DNEŠNÉ VZŤAHY NETRVAJÚ VEČNE?

🌹Pretože honba za úspechom je pre nás dôležitejšie ako naše vlastné šťastie.
Pretože venujeme viac pozornosti svojim telefónom ako partnerom.

❤️Môžeme hovoriť ako závidíme starým ľuďom držiacich sa pri prechádzke mestom, ako sa držia za ruky, keď naše srdce nevidí viac ako pred svoj vlastný nos.

🌹Rodičia nemajú čas na deti a deti tým pádom na rodičov. Nevedia im dať múdrosť, ktorú dostali počas života. Rodičia podvedome učia, že všetko sa dá kúpiť, ale tie najdôležitejšie veci v živote, LÁSKU, sa nikdy nedá kúpiť.
❤️Nikto dnes nebojuje o lásku, každý si myslí, že je ľahšie nahradiť myšlienkou, alebo niekým iným. Vymysleným ideálom, ktoré nám podsúvajú v TV. Pritom nie je nič krajšie ako zaspať so svojou láskou v náručí a takto v pevnom zovretí sa spoločne prebudiť.

🌹Dnes je veľmi ťažké nájsť dobrú ženu, alebo dobrého muža. Nikto už nikomu neverí. Muži sú sklamaní zo žien a nemajú chuť ísť ani do vzťahu a zároveň ženy neveria mužom a radšej sú samé ako keby mali „nájsť“ ďalšie sklamanie.

❤️Nikto nechce prevziať zodpovednosť a ak sa niekto takí nájde, tak iní na neho pozerajú, že odkiaľ prišiel. Pritom prevziať zodpovednosť je jedným z najhodnotnejším symbolom muža.

🌹Každý chce len vzťah bez záväzkov a kde sú také podstatné veci ako rodina, domov, láska, vernosť, súdržnosť, dôvera…..

❤️Milí muži venujte svojej láske, svojej žene, partnerke svoj čas. Nemusíte napísať epos, ale pár nežných slov vo veršoch poteší každé milujúce srdce ženy. Nemusíte vysadiť záhony kvetov, ale jeden kvet urobí viac v duši ženy ako si myslíte. Alebo malý darček, čokoľvek čo vás zaujme.

🌹Vážte si lásku, čas, dôveru, ktorú dostávate, pretože to je to najviac čo môžete od druhého dostať. Neriskujte domov, lásku, rodinu kvôli pôžitku, pretože strata dôvery môže zničiť všetko, čo sa budovalo.

❤️Vážte si a rešpektujte svoju ženu, muža, partnera, partnerku.

🌹Nestrácajte ju a neriskujte svoj domov ak máte problémové dni, alebo pochybnosti. Niekedy si stačí sadnúť si, dať si pohár vína a otvorene porozprávať.

❤️Nehľadajte krásu tam, kde vlastne ako krása byť nemusí. Nič nie je krajšie ako bezprostredná, čistá, nežná láska milujúceho partnera.

❤️Láska je zmyslom života.

❤️Láska nie je samozrejmosť, ale to najkrajšie čo vám život môže dať.

❤️ Opýtajte sa sami seba, koľko rozumných mužov, alebo žien, je radšej samých ako by mali zažiť opäť ďalšie sklamanie.

🙏🌹❤️😘Prajem všetkým krásny a zmysluplný deň plný lásky.

Čo znamená byť mužom?

09.01.2023

Byť silný a zodpovedný, aby sa na neho rodina vždy mohla spoľahnúť. Muž by mal byť múrom medzi rodinou a vonkajším svetom. Byť mužom znamená vždy stáť pri rodine. Byť ochranca, aby rodina vedela, že ak sa čokoľvek stane, on tam bude. Ak by mala rodina „spadnúť“ vie sa postarať. Byť mužom znamená prevziať zodpovednosť. Nielen za seba, ale aj za ženu, deti a [...]

Som Slovák a Čechoslovák a preto:

27.10.2022

Som Slovák a Čechoslovák a preto: – budem oslavovať Sviatok všetkých svätých (Dušičky) a nie Hallowen, nezapaľujem tekvicu, ale sviečky a kahance – budem oslavovať Štedrý večer a nie Santa Klausa, Šibačku a nie vajíčkobranie… – budem sa hrdo hlásiť k našim slovanským zvykom a tradíciám a budem ich učiť aj svoje deti a ďalšie pokolenia [...]

Hirošima 6. 8. 1945 a Nagasaki 9. 8. 1945

08.08.2022

HIROŠIMA 6.8.1945 a NAGASAKI 9.8.1945 V týchto dňoch si pripomíname 77. výročie zhodenia atómových bômb na Hirošimu a Nagasaki. Vojská USA zhodili atómovú bombu na civilné obyvateľstvo, nie na vojenské objekty. Dodnes nevieme presný počet obetí. Prvý deň zahynulo približne 120.000 ľudí. Do 4 mesiacoch to bolo už 240.000 ľudí. A neskôr sa následky z ožiarenia, [...]

Nigel Adams

V Snemovni končia po Johnsonovi aj jeho dvaja blízki spojenci

10.06.2023 22:05

Nigel Adams dôvod svojho odchodu neuviedol.

kachovka

Rusko a Ukrajina sa obviňujú z útokov na miesta zaplavené po zničení Kachovky

10.06.2023 21:25

Hladina Dnepra sa na úroveň pred zničením hrádze vráti zrejme do 16. júna.

Pakistan

Silná búrka zabila v Pakistane 20 ľudí, zranených je 80

10.06.2023 21:02

Búrka s krúpami tiež vyvracala stromy a zničila množstvo domov a elektrických stĺpov.

Obit Ted Kaczynski

Študoval na Harvarde, 16 bombami zabíjal. V americkom väzení zomrel Unabomber

10.06.2023 20:30

Kaczynski unikal polícii dlhých 17 rokov, koniec príbehu si však napísal sám.

Eddie W. Nicholas

Láska je jediným skutočným zmyslom života

Štatistiky blogu

Počet článkov: 110
Celková čítanosť: 366980x
Priemerná čítanosť článkov: 3336x

Autor blogu