Založ si blog

Čo znamená byť mužom?

❤️ Byť silný a zodpovedný, aby sa na neho rodina vždy mohla spoľahnúť. Muž by mal byť múrom medzi rodinou a vonkajším svetom. Byť mužom znamená vždy stáť pri rodine.
❤️ Byť ochranca, aby rodina vedela, že ak sa čokoľvek stane, on tam bude. Ak by mala rodina „spadnúť“ vie sa postarať.
❤️ Byť mužom znamená prevziať zodpovednosť. Nielen za seba, ale aj za ženu, deti a rodinu.
❤️ Byť mužom znamená aj byť liečiteľom.
❤️ Neštítiť sa práce, nie všetko sa dá kúpiť a ak si niečo sami vytvoríme, viac si to vážime a sme na to a aj seba hrdý.
❤️ Romantik, aby žena vedela, že aj po rokoch jeho oči a srdce patria len jej. Že aj po rokoch túži po milovaní s ňou tak ako keď sa spoznali.
❤️ Byť mužom znamená vážiť si ženu, deti, rodinu. Potešiť darom, len tak proste bez dôvodu. Aj keď najväčší dôvod je ona, žena, deti a rodina.
❤️ Byť silný, nie agresívny, aby žena mohla mať svoju úlohu v živote a mohla byť slabá. Rovnako ako muž má úlohu vo vzťahu a aj v živote, tak aj žena má svoju úlohu vo vzťahu a aj v živote. Nemeňte si úlohy a pozície.
❤️ Byť mužom znamená aj byť uvedomelý, mat široký prehľad a životný záber. Mať vzdelanie, byt zodpovedný a neriskovať životy pre hlúposť, ani svoj a ani rodiny.
❤️ Byť mužom znamená aj to, nebáť sa výziev. Čím ťažšia výzva, tým väčšie potešenie by to malo byť. Nevyberať si ľahkú cestu, ale radšej ťažšiu ak dáva zmysel života.
❤️ Byť mužom znamená ísť príkladom. Nielen slovom, ale hlavne skutkami. Ti, čo rozprávajú a za nimi skutky nestoja.. Tých je veľmi veľa.
❤️ Byť mužom znamená byť aj verný. Intímny život patrí medzi partnerov a nie len tak s hocikým.
❤️🌹 Byť mužom nie je také zložité ako byť ženou.
V Bratislave 7.1.2023

Som Slovák a Čechoslovák a preto:

27.10.2022

Som Slovák a Čechoslovák a preto: – budem oslavovať Sviatok všetkých svätých (Dušičky) a nie Hallowen, nezapaľujem tekvicu, ale sviečky a kahance – budem oslavovať Štedrý večer a nie Santa Klausa, Šibačku a nie vajíčkobranie… – budem sa hrdo hlásiť k našim slovanským zvykom a tradíciám a budem ich učiť aj svoje deti a ďalšie pokolenia [...]

Viete prečo dnešné vzťahy netrvajú večne?

24.09.2022

VIETE PREČO DNEŠNÉ VZŤAHY NETRVAJÚ VEČNE? 🌹Pretože honba za úspechom je pre nás dôležitejšie ako naše vlastné šťastie. Pretože venujeme viac pozornosti svojim telefónom ako partnerom. ❤️Môžeme hovoriť ako závidíme starým ľuďom držiacich sa pri prechádzke mestom, ako sa držia za ruky, keď naše srdce nevidí viac ako pred svoj vlastný nos. 🌹Rodičia nemajú [...]

Hirošima 6. 8. 1945 a Nagasaki 9. 8. 1945

08.08.2022

HIROŠIMA 6.8.1945 a NAGASAKI 9.8.1945 V týchto dňoch si pripomíname 77. výročie zhodenia atómových bômb na Hirošimu a Nagasaki. Vojská USA zhodili atómovú bombu na civilné obyvateľstvo, nie na vojenské objekty. Dodnes nevieme presný počet obetí. Prvý deň zahynulo približne 120.000 ľudí. Do 4 mesiacoch to bolo už 240.000 ľudí. A neskôr sa následky z ožiarenia, [...]

Banská Štiavnica, centrum, po požiari

Banskej Štiavnici pomôže UNESCO aj český rezort kultúry

22.03.2023 06:30

Požiarom zničenému banskému mestu chce ministerstvo pomôcť navýšením personálnych kapacít. Odborníkov spoza hraníc by tam mali poslať aj Česi či UNESCO.

Rusko, Čína, Si Ťin-pching, Vladimir Putin, matrioška

ONLINE: Mierové plány Ukrajiny a Číny sú úplne odlišné. Vojnu nezastavia

22.03.2023 06:05, aktualizované: 06:40

Biely dom: "V tom, čo povedali Putin a Si Ťin-Pching, sme nevideli nič, čo by nás viedlo k tomu, aby sme si mysleli, že vojna na Ukrajine sa skončí čoskoro".

Si Ťin-pching, Vladimir Putin

Expert: Peking neopustí Moskvu, lebo Rusko dokáže zničiť USA

22.03.2023 05:45

"Vladimir Putin a Si Ťin-pching si až tak nedôverujú,“ povedal Michal Lubina, expert na Čínu z Jagelovskej univerzity v Krakove.

poland military base

USA majú v Poľsku prvú stálu základňu na východe: Sme tu, aby sme zostali

21.03.2023 20:29

Spojené štáty v utorok slávnostne začali prevádzku svojej prvej stálej vojenskej posádky v Poľsku a na východnom krídle NATO.

Eddie W. Nicholas

Láska je jediným skutočným zmyslom života

Štatistiky blogu

Počet článkov: 110
Celková čítanosť: 359803x
Priemerná čítanosť článkov: 3271x

Autor blogu