Založ si blog

Pýtam sa vás starších kolo 48 a viac keď ste boli v 1989 štrajkovať chceli ste tu Americké vojsko a NATO? ? ?

Vtedy jedine o čom sa písalo a hovorilo o otvorení hraníc. A Havel sľuboval, aby sme sa nebáli nezamestnanosti, aby sme sa nebáli, že chcú rozpredať štátne strategické podniky, aby sme sa nebáli, že tu budú bezdomovci….a že všetky médiá, ktoré toto prehlasovali, že je to len komunistická propaganda!!!!! Nezabudnem na to, ako Štěpán z tribúny ľuďom hovoril, aby sa nedali zmiasť, že chcú ľudí len oklamať a že im ide o niečo úplne iné. Že chcú rozvrátiť krajinu. A mal pravdu. Školy a aj zdravotníctvo totálne zadarmo a poviem Vám , že školstvo bolo na oveľa vyššej úrovni a to nielen po stránke vzdelanosti. ale aj ľudskosti. Učili nás morálne, učili nás byť dobrými ľuďmi. Zdravotníctvo, infraštruktúra, priemysel ľahký i ťažký, výroba, poľnohospodárstvo, potravinársky priemysel, to všetko bolo špičkovej kvality. A ekonomika? Jedna z najsilnejších na svete. Ak by sme mali ropu a plyn boli by sme 100 percentne sebestační. Ktorá krajina sa môže popýšiť, že ich bankovky boli kryté zlatom a mali 100 percentnú zamestnanosť. Žiadna!!! .A teraz? Odpad sveta. Ľudskosť sa nedá ani porovnávať. Sme len skelet toho, čo sme boli za socializmu. Nemáme politikov. Toto sú špiny a nie politici. Milionári, ktorí si cez strany chcú prilepšiť a dať zákony tak, aby mali ešte väčšie zisky. Poslanci odhlasujú čokoľvek aj zníženie príjmu obyvateľstva. To nie sú poslanci, ale zapredanci. Pretože ak niekto odhlasuje zákony, ktoré hrubo porušujú zásady ľudskosti, zásady morálky, to nie je poslanec. To, kde ste videli, aby niekto, kto je zapojený do podvodov, kto je zapojený na rozkrádaní bol vrchným predstaviteľom štátu. Kde sú novinári? Prečo o tom nepíšu!!! Pretože nemôžu.

Zničený priemysel, sme len výrobňa, podradná krajina…a potraviny? to kde sme, aby som išiel do obchodu a 4/5 času študoval z čoho je to vyrobené, aby som sa neotrávil. Za socializmu sme mali jedny z najvyšších potravinových noriem na svete. Za 40 rokov socializmu sme nemali ani jednu epidémiu, či krízu….teraz čelíme pandémii priemerne každý druh rok a kríza je tu denne a volá sa aj boj o prežitie. To kde sme, že poslanci Národnej rady odhlasujú, že na Slovensko sa môžu dovážať potraviny o 50 percent menej kvalitné ako do iných štátov EU. A čo je to EU? TO nie je RVHP. Veď sa pozrite kto tomu velí. Vnuci fašistických pohlavárov z 2. svetovej vojny.

A navyše tieto Sorosove mimovládky. V iných krajinách ich vyhosťujú. Na Sorosa je vydaný zatykač. Kto by náhodou nevedel. Za rozvracanie ekonomiky. Treba si to nájsť.

Matovičova žena je židovka prepojená na Sorosa. Čaputová je židovka prepojená na Sorosa. Jej otec žid napojený na Sorosa. Všetci predstavitelia vlády sú bývalými, alebo terajšími, prípadne ich manželky či deti prepojení na Sorosa. Od Čaputovej až po Šeligu. Všetko sú to terajší, alebo minulý pracovníci Sorosvých mimovládiek. Náhoda? Ani náhodou. Tie sa v politike  nedejú.  A Matovičova matka za slobodna Viskupičová…pre zaujímavosť.

Všetky jeho statusy, komentáre, činy, to všetko vyvoláva chaos, strach a nepokoj medzi ľuďmi. Keď k tomu pripočítame nezamestnanosť a ľudia začínajú byť bez finančných prostriedkov, pomoc od štátu nečakaj. Na to príde správa, že sa máme skladať na dôchodky, predaj elektrární, zníženie minimálnej mzdy. Prípadne aj jej zrušenie. To všetko sú sociálne neistoty, ktoré majú priamy vplyv na chod človeka, občana, rodiny. A v človeku ten hnev rastie každým dňom. Zakáže chodiť von a rúško je povinné a on si dá foto ako chlastajú v tesnej blízkosti a bez rúška. Toto nie je len primitívna arogancia, nadradenosť…nadčlovek..ubermensch a výsmech ľuďom, ale ak sa na to pozrieš s nadhľadom tak on chce vyvolať nepokoj a nenávisť medzi ľuďmi. Zavreli Daňa, Vaskyho, Rostasa a teraz Kotleba. To všetko sú ľudia, ktorí poukazujú na zločiny a ľudia, ktorí bojujú za Slovensko.

Lberálna čvarga ich dá pozatvárať a čo to vyvoláva? Opäť nepokoj. Čaputová prehlásila, že chce krajinu, kde sa ľudia nebudú báť zomierať. A ja som na to napísal., že ona veľmi dobre vie, čo hovorí. A precekla sa, pretože Sorosov plán je vyvolať tu vojnu…a Matovičove konania ..to presne aj postupne vyvolávajú. Keď to nezastavíme bude občianska vojna.

Všetky jeho statusy, jeho konania. To nie je nielenže vrcholná arogancia, maximálna primitívnosť, výsmech ľuďom a občanom Slovenska, ale vyvolávajú medzi ľuďmi chaos, strach a hlavne nenávisť. Všetko toto keď spojíme vychádza mi len jedno. On chce vyvolávať napätie medzi ľuďmi, ktoré neskôr vyvolajú konflikty a možno aj ozbrojené. On nielenže nemá chrbtovú kosť, ale doslova je mu to jedno. Sú to všetko Sorosovské špiny, ktoré chcú vyvolať na Slovensku to, čo na Ukrajine. Každým dňom je to horšie a horšie. Keď si spojíme fakty, že jeho žena je židovka zo Sorosvskej mimovládky, SAS to isté, prezidentka židovka zo Soroosvej mimovládky, to isté, PS, a všetky liberálne strany, ich predstavitelia, prípadne rodinní príslušníci sú priamo napojení na tieto mimovládky. Vychádza mi len jedno. Chcú maximálne rozvrátiť krajinu a ľudí medzi sebou. Nikdy nebolo toľko nenávisti medzi ľuďmi ako je teraz. A presne toto isté bolo všade tam, kde tieto mimovládky dostali „voľnú ruku“. Je to veľmi ťažká „hra“ z ich strany. A pokiaľ to my občania nezastavíme, bude to „krvavá hra“. Zoberte len jednu maličkosť. Koaliční „partneri“ to vidia a veľmi dobre vedia, čo sa deje a čo sa bude diať….Za ten čas, čo sa ľudia zaoberajú primitívnymi statusmi, tak ono doslova rozvracajú a predávajú NAŠE SLOVENSKO!!! Mne ak niečo vadí ozvem sa voči tomu. Ale im to nevadí a vyhovuje. Je za tým oveľa viac, ako sa len zdá. A je len na nás, čo urobíme. Občan má najsilnejšie slovo v krajine. Vždy ho mal a aj vždy bude. A pokiaľ toto nezastavíme…Tak Slovenská republika zanikne a s ňou aj celá história odkazy našich otcov, starých rodičov a aj všetkých predkov..

Otázka znie: Platíme justíciu a prokuratúru z našich daní. Matovičove konania priamo ohrozujú chod krajiny, bezpečnosť krajiny a aj životy ľudí. Na čo ich platíme, keď nič nerobia. A ak áno, tak nie pre občana!!!! Dá sa spoľahnúť len na seba. Kam toto všetko speje?! Do vojny!

Ďakujem, že ste si to celé prečítali.

GUSTÁV HUSÁK – 18. 11. 2020, 29. výročie odchodu veľkého človeka, alebo 10 sviečok pre posledného skutočného prezidenta

18.11.2020

GUSTÁV HUSÁK – 18.11.2020, 29. výročie odchodu veľkého človeka, alebo 10 sviečok pre posledného skutočného prezidenta („Ja tento národ musím zachrániť, aj keby mi mali všetci napľuť do očí.“ ) Dnes, 18.11.2020 uplynulo už 29 rokov odkedy tento muž odišiel na večnosť. Muž, ktorý miloval svoj ľud, ktorý sa zaslúžil nielen o ekonomický, ale aj morálny [...]

JUDr. Gustáv Husák, CSc

15.11.2020

ZAKUTIA BRATISLAVY 2. – JUDR. GUSTÁV HUSÁK CSC Nedeľa, jeden z tých dní kedy máme čas aj na seba, kedy keď skončí rodinný obed môžeme si ísť podľa seba. Počas víkendov trávime čas podľa svojich rozhodnutí a ja ich trávim rád cestovaním a spoznávaním. Dnešnú „túlavú a bádaciu“ nedeľu som nešiel ani tak ďaleko, ale ostal som vo svojej rodnej [...]

Skôr ako pošlete deti do škôl, alebo Šikana a vydieranie občanov

17.09.2020

Milí rodičia, skôr ako pošlete svoje deti s rúškom do školy treba si uvedomiť pár zásadných pre život vecí: 1. Každé rúško je z niečoho vyrobené a vdychovaním sa Vám dostávajú do pľúc čiastočky tohto výrobku. Ak to nosíte chvíľku nevadí to. Pľúca to nezaťaží a vedia sa vyčistiť. Ale ak máte celý deň a dlhodobo, tak tie častice sa Vám dostávajú do [...]

Jake Sullivan, Joe Biden

Biden: Sme pripravení viesť svet

24.11.2020 20:54

Novozvolený americký prezident Joe Biden predstavil svoj národnobezpečnostný tím. "Sme pripravení viesť svet, nie ustupovať z neho," uviedol.

Ide o pravdu, Juraj Kopáček

Virológ Kopáček v Ide o pravdu: Vedcom dochádza trpezlivosť

24.11.2020 20:00

„Pochopil by som spor o plán v boji s pandémiou medzi koalíciou a opozíciou. Ale súboj v koalícií nechápem,“ povedal v Ide o pravdu Juraj Kopáček zo SAV.

BBC

Do rebríčka 100 najvplyvnejších žien sa dostali aj Marinová a Cichanovská

24.11.2020 19:33

Rebríček stovky najvplyvnejších žien roka 2020 zostavila britská spravodajská stanica BBC.

Fico, Kamenický

Smeru sa nepozdáva ani jeden z kandidátov na generálneho prokurátora

24.11.2020 19:00

Zákony, týkajúce sa sociálnych opatrení, sú podľa Fica v súčasnosti oveľa dôležitejšie, ako otázky nového vedenia GP.