Založ si blog

Podľa Ústavy SR neexistuje občan očkovaný a občan neočkovaný

PODĽA ÚSTAVY SLOVENSKEJ REPUBLIKY NEEXISTUJE OBČAN OČKOVANÝ A OBČAN NEOČKOVANÝ.
Je mi smutno z toho smutno, čo sa deje medzi ľuďmi. Sloboda je vždy len sloboda a nič iné. Len v jednote je sila, každý jeden človek, občan má právo na slobodný, slušný a dôstojný život. Život bez nátlaku, bez vydierania, život bez strachu. Život bez strachu o seba, svoje deti, svoje rodiny a priateľov. Je mi smutno z toho, že sa poniektorí medzi sebou rozdeľujú podľa toho, či bol očkovaný a či nie.
.
1.) Neexistujú podľa právneho základu „človek očkovaný“ a „človek neočkovaný. Každý z nich je občanom a podľa Ústavy Slovenskej republiky je to občan s jednotnými právnymi vzťahmi voči sebe, voči iným občanom, voči zákonu a voči Ústave SR. Žiadne stanovy neurčujú a nepripúšťajú diskrimináciu a potlačovanie základných ľudských práv ako je slobodná voľba rozhodnutia sa.
.
2.) Nebojte sa povedať „ÁNO“ slobode, Nebojte sa povedať „ÁNO“ láske. Nebojte sa povedať „NIE“ ak ste ohrozovaní, taktiež sa nebojte povedať „NIE“ ak ste boli vyzvaní rozkazom, pretože ak je rozkaz voči občanom, ktorý potláča ľudské práva, podľa zákona ho môže odmietnuť bez akéhokoľvek postihu!
.
3.) Ak niekto chce odobrať právo, že je neočkovaný, je to isté, ako keby homosexuála nepustili do supermarketu len preto, keby nemal potvrdenie, že je heterosexuál! Nie je v tom žiadny rozdiel.
.
4.) Nikto nemá práva nikomu odoprieť jeho vieru, jeho presvedčenie. V tom je sila slobody. Tak ako pacifista nezoberie do ruky zbraň, tak ani kresťan nepoprie Božie prikázania.
.
5.) Len zopár občanov s mandátom chcú ľudí rozdeliť a vyvolať nenávisť. Reálne sme všetci na jednej lodi. Inak to nikdy nebolo a ani nikdy nebude!
.
6.) PODĽA ÚSTAVY SLOVENSKEJ REPUBLIKY NEEXISTUJE OBČAN OČKOVANÝ A OBČAN NEOČKOVANÝ. EXISTUJE LEN OBČAN SLOVENSKEJ REPUBLIKY!!!

Som Slovák a Čechoslovák a preto:

27.10.2022

Som Slovák a Čechoslovák a preto: – budem oslavovať Sviatok všetkých svätých (Dušičky) a nie Hallowen, nezapaľujem tekvicu, ale sviečky a kahance – budem oslavovať Štedrý večer a nie Santa Klausa, Šibačku a nie vajíčkobranie… – budem sa hrdo hlásiť k našim slovanským zvykom a tradíciám a budem ich učiť aj svoje deti a ďalšie pokolenia [...]

Viete prečo dnešné vzťahy netrvajú večne?

24.09.2022

VIETE PREČO DNEŠNÉ VZŤAHY NETRVAJÚ VEČNE? 🌹Pretože honba za úspechom je pre nás dôležitejšie ako naše vlastné šťastie. Pretože venujeme viac pozornosti svojim telefónom ako partnerom. ❤️Môžeme hovoriť ako závidíme starým ľuďom držiacich sa pri prechádzke mestom, ako sa držia za ruky, keď naše srdce nevidí viac ako pred svoj vlastný nos. 🌹Rodičia nemajú [...]

Hirošima 6. 8. 1945 a Nagasaki 9. 8. 1945

08.08.2022

HIROŠIMA 6.8.1945 a NAGASAKI 9.8.1945 V týchto dňoch si pripomíname 77. výročie zhodenia atómových bômb na Hirošimu a Nagasaki. Vojská USA zhodili atómovú bombu na civilné obyvateľstvo, nie na vojenské objekty. Dodnes nevieme presný počet obetí. Prvý deň zahynulo približne 120.000 ľudí. Do 4 mesiacoch to bolo už 240.000 ľudí. A neskôr sa následky z ožiarenia, [...]

Nigéria, Boko Haram, vojaci

Nigérijská armáda viedla vo vojne proti Boko Haram tajný potratový program

08.12.2022 00:05

Armáda ukončila tisíce tehotenstiev dievčat a žien, ktoré uniesli a znásilnili islamistické skupiny. Mnohé zo žien s interrupciami nesúhlasili, niektoré podanie potratovej injekcie neprežili.

Pedro Castillo

Zatkli peruánskeho prezidenta Castilla. Mal sa pokúsiť o štátny prevrat

07.12.2022 23:17

Poslanci Pedra Castilla zbavili funkcie krátko po tom, čo hlava štátu oznámila zámer zákonodarný zbor rozpustiť a vyhlásiť predčasné voľby.

Štefan Hamran / Roman Mikulec /

Trenčianska prokuratúra preveruje pre nelegálnu migráciu Mikulca a Hamrana

07.12.2022 21:17

Prokuratúra koná na pokyn generálneho prokurátora Maroša Žilinku.

Pápež František

Vojna na Ukrajine pripomína pápežovi fázu holokaustu, operáciu Reinhard

07.12.2022 21:00

Operáciou Reinhard nacisti označovali svoje plány na vyhladenie Židov a Rómov na území Poľska počas druhej svetovej vojny.

Eddie W. Nicholas

Láska je jediným skutočným zmyslom života

Štatistiky blogu

Počet článkov: 109
Celková čítanosť: 349499x
Priemerná čítanosť článkov: 3206x

Autor blogu