Založ si blog

Podľa Ústavy SR neexistuje občan očkovaný a občan neočkovaný

PODĽA ÚSTAVY SLOVENSKEJ REPUBLIKY NEEXISTUJE OBČAN OČKOVANÝ A OBČAN NEOČKOVANÝ.
Je mi smutno z toho smutno, čo sa deje medzi ľuďmi. Sloboda je vždy len sloboda a nič iné. Len v jednote je sila, každý jeden človek, občan má právo na slobodný, slušný a dôstojný život. Život bez nátlaku, bez vydierania, život bez strachu. Život bez strachu o seba, svoje deti, svoje rodiny a priateľov. Je mi smutno z toho, že sa poniektorí medzi sebou rozdeľujú podľa toho, či bol očkovaný a či nie.
.
1.) Neexistujú podľa právneho základu „človek očkovaný“ a „človek neočkovaný. Každý z nich je občanom a podľa Ústavy Slovenskej republiky je to občan s jednotnými právnymi vzťahmi voči sebe, voči iným občanom, voči zákonu a voči Ústave SR. Žiadne stanovy neurčujú a nepripúšťajú diskrimináciu a potlačovanie základných ľudských práv ako je slobodná voľba rozhodnutia sa.
.
2.) Nebojte sa povedať „ÁNO“ slobode, Nebojte sa povedať „ÁNO“ láske. Nebojte sa povedať „NIE“ ak ste ohrozovaní, taktiež sa nebojte povedať „NIE“ ak ste boli vyzvaní rozkazom, pretože ak je rozkaz voči občanom, ktorý potláča ľudské práva, podľa zákona ho môže odmietnuť bez akéhokoľvek postihu!
.
3.) Ak niekto chce odobrať právo, že je neočkovaný, je to isté, ako keby homosexuála nepustili do supermarketu len preto, keby nemal potvrdenie, že je heterosexuál! Nie je v tom žiadny rozdiel.
.
4.) Nikto nemá práva nikomu odoprieť jeho vieru, jeho presvedčenie. V tom je sila slobody. Tak ako pacifista nezoberie do ruky zbraň, tak ani kresťan nepoprie Božie prikázania.
.
5.) Len zopár občanov s mandátom chcú ľudí rozdeliť a vyvolať nenávisť. Reálne sme všetci na jednej lodi. Inak to nikdy nebolo a ani nikdy nebude!
.
6.) PODĽA ÚSTAVY SLOVENSKEJ REPUBLIKY NEEXISTUJE OBČAN OČKOVANÝ A OBČAN NEOČKOVANÝ. EXISTUJE LEN OBČAN SLOVENSKEJ REPUBLIKY!!!

Slovensko – krajina, ktorej zem spieva, časť č. 6 – Slovo na záver

20.09.2021

SLOVENSKO – KRAJINA, KTOREJ ZEM SPIEVA (Óda pre Slovensko – časť 6. malé prianie na záver) Milí priatelia, bratia i sestry, všetci, ktorí milujete Slovensko, našu rodnú zem, našu rodnú hrudu. Ďakujem všetkým, ktorí si prečítali všetkých 5 dielov Ód pre Slovensko (1.Rodná hruda, 2. Rodná zem, 3. Rodný jazyk, 4. Tradície, 5. História). Mojím cieľom bolo otvoriť v [...]

História – Óda pre Slovensko 5. časť

19.09.2021

HISTÓRIA (Óda pre Slovensko 5.časť) História je ako kniha, ktorá nás má niečo naučiť a my podľa tejto knihy môžeme zmeniť budúcnosť k lepšiemu. Vďaka histórii môžeme napísať svojimi skutkami svoju vlastnú knihu, ktorá bude písaná srdcom, bude pásaná nádejou pre lepší život nás i ďalších generácií. Vždy, keď sa do nej zahĺbime, načrieme dušou [...]

Tradície – Óda pre Slovensko 4. časť

18.09.2021

TRADÍCIE (Óda pre Slovensko 4.časť) Tradície, silná súčasť národov. Nielen región sa vyznačoval svojimi vlastnými zvykmi, ale doslova každá dedinka mala svoje vlastné zvyky a tradície, kroje, piesne. Už len nádherný kroj. Na Slovensku nenájdete rovnaké kroje v rozličných dedinách, aj keď sú blízko seba. V tomto je skutočná jedinečnosť a pestrosť regiónov. [...]

Monika Jankovská

Jankovská bez náramku. Jej sestra bez talára?

30.06.2022 06:20

Bývalá štátna tajomníčka a sudkyňa Monika Jankovská už nemusí nosiť monitorovací náramok, v problémoch je však jej sestra Andrea Haitová.

Vladimir Putin

ONLINE: Putin o útoku v Kremenčuku: Nestrieľame náhodne, ciele vyberá tajná služba

30.06.2022 05:40, aktualizované: 06:22

Neútočíme na civilné ciele a nestrieľame náhodne, tvrdí Putin. Podľa Britov je ruské ostreľovanie nepresné a podobné tragédie ako v Kremenčuku sa zopakujú.

Israel Politics

Izraelský premiér Bennett avizoval svoj odchod z politiky

29.06.2022 22:45

Naftali Bennett minulý týždeň pripustil, že jeho vláda už nie je ďalej udržateľná.

Abortion / Interrupcie /

WHO: Zrušenie práva na interrupciu bude mať dôsledky aj mimo USA

29.06.2022 22:37

Americké štáty vedené konzervatívcami nadviazali na zrušenie práva na interrupcie okamžite – až osem z nich zakázalo umelé prerušenie tehotenstva.

Eddie W. Nicholas

Láska je jediným skutočným zmyslom života

Štatistiky blogu

Počet článkov: 104
Celková čítanosť: 328791x
Priemerná čítanosť článkov: 3161x

Autor blogu