Založ si blog

22. jún 1941 – Napadnutie Sovietskeho zväzu fašistickým Nemeckom, alebo Začiatok najväčšej genocídy Slovanov v histórii

22.6.1941 – NAPADNUTIE SOVIETSKEHO ZVÄZU FAŠISTICKÝM NEMECKOM, alebo ZAČIATOK NAJVÄČŠEJ GENOCÍDY SLOVANOV V HISTÓRII

 

1.) 22. júna 1941 začala najväčšia genocída Slovanov v histórii. Za pár týždňov bolo povraždených milióny Slovanov fašistami, bolo vyhladených tisíce dedín. Nemecká armáda postupovala a za sebou nechávala len prázdnu zem, žiadne domy, žiadnych živých ľudí. Doslova spúšť a prach ostal tam, kde ešte deň predtým boli ľudia a ich domy.  Masové vraždenie v mene vyššej rasy. Vraždili ženy, deti, mužov, starcov, bez rozdielu každého.

2.) S Nemcami prichádzala skoro istá smrť. Vraždenie, znásilňovanie, teror a doslova vymazanie dedín z mapy, to bola ich každodenná zábava a rituály.

3.) Slovania od dávnovekov boli pre nich „podľudia“ „geneticky nižšia rasa“ a preto sa nás Slovanov snažili vyhladiť. To bolo to Hitlerove „Konečné riešenie“. Treba si to prečítať celé, čo Hitler plánoval. Zničiť, vyvraždiť, vyplieniť a zotročiť (v krátkosti).

4.) Predchádzala tomu Mníchovská zrada, keď nás západ obetoval, len aby sa sami vyhli vojne, ktorá aj tak o rok prišla. Bolo to pohŕdanie iným národ, keď o nás a za nás, rozhodovali. Zo dňa na deň prišli o svoje domovy desaťtisíce ľudí, skončili na ulici doslova. S rodinami, s deťmi…ani len zvieratá si nemohli vziať.

5.) Treba si uvedomiť, aký by bol terajší život keby nás Sovietsky zväz nebol oslobodil. Keby nebodaj Hitler vyhral vojnu. Možno nikto z nás by tu nebol a tváriť sa, že sa vlastne nič nedeje, je ako pomáhať tomu, aby fašizmus zvíťazil. Zahmlievanie pravdy a histórie, je vzdať sa akejkoľvek múdrosti a rozhľadu.

6.) Fašisti napadli Sovietsky zväz tak, že už mesiace dopredu doslova obkľučovali hranice Sovietskeho zväzu svojimi vojskami. (Nič vám to nepripomína?) Nacistické Nemecko spolu so svojimi európskymi spojencami zhromaždilo 191 divízií, ktoré zahrnovali 5,5 milióna mužov, 4 300 tankov, 47 200 diel a mínometov, okolo 2255 až 3664 bojových lietadiel.

7.) Hitler o napadnutí ZSSR písal aj vo svojej knihe Mein Kampf, ako o zákonitom práve na životný priestor nemeckého národa (nem. Lebensraum). Nemenej podstatná bola likvidácia ZSSR ako potenciálneho geopolitického a ideologického nepriateľa, či možnosť získania miliónov Slovanov a ostatných národov tejto časti sveta ako lacnej pracovnej sily.

8.) Slovanov zahynulo celkovo 30.900.000 včetne vojakov a civilných obyvateľov. Zabitých a zavraždených. Pre porovnanie židov 4.900.000, Nemcov 7.500.000 …atď…

Dnes 22.júna 2021 si pripomíname 80.výročie napadnutia Sovietskeho zväzu. Nemali by sme nikdy zabudnúť, čo nám história ukázala  a čo nás mala naučiť. Podceňovanie, alebo preceňovanie môže mať katastrofálne následky.

Pravda je v súčasnosti prekrúcaná. História už niekoľko krát bola zmenená pre potreby mocenských klik ako nástroj ohlupovania ľudí.

Nikdy nezabudnite na svoje korene, na svoj život, na svoje city, na svojich predkov.

 

autor: Eddie W. Nicholas

V Bratislave 22.júna 2021 – nezabúdame

 

Slovensko – krajina, ktorej zem spieva, časť č. 6 – Slovo na záver

20.09.2021

SLOVENSKO – KRAJINA, KTOREJ ZEM SPIEVA (Óda pre Slovensko – časť 6. malé prianie na záver) Milí priatelia, bratia i sestry, všetci, ktorí milujete Slovensko, našu rodnú zem, našu rodnú hrudu. Ďakujem všetkým, ktorí si prečítali všetkých 5 dielov Ód pre Slovensko (1.Rodná hruda, 2. Rodná zem, 3. Rodný jazyk, 4. Tradície, 5. História). Mojím cieľom bolo otvoriť v [...]

História – Óda pre Slovensko 5. časť

19.09.2021

HISTÓRIA (Óda pre Slovensko 5.časť) História je ako kniha, ktorá nás má niečo naučiť a my podľa tejto knihy môžeme zmeniť budúcnosť k lepšiemu. Vďaka histórii môžeme napísať svojimi skutkami svoju vlastnú knihu, ktorá bude písaná srdcom, bude pásaná nádejou pre lepší život nás i ďalších generácií. Vždy, keď sa do nej zahĺbime, načrieme dušou [...]

Tradície – Óda pre Slovensko 4. časť

18.09.2021

TRADÍCIE (Óda pre Slovensko 4.časť) Tradície, silná súčasť národov. Nielen región sa vyznačoval svojimi vlastnými zvykmi, ale doslova každá dedinka mala svoje vlastné zvyky a tradície, kroje, piesne. Už len nádherný kroj. Na Slovensku nenájdete rovnaké kroje v rozličných dedinách, aj keď sú blízko seba. V tomto je skutočná jedinečnosť a pestrosť regiónov. [...]

Monika Jankovská

Jankovská bez náramku. Jej sestra bez talára?

30.06.2022 06:20

Bývalá štátna tajomníčka a sudkyňa Monika Jankovská už nemusí nosiť monitorovací náramok, v problémoch je však jej sestra Andrea Haitová.

Vladimir Putin

ONLINE: Putin o útoku v Kremenčuku: Nestrieľame náhodne, ciele vyberá tajná služba

30.06.2022 05:40, aktualizované: 06:22

Neútočíme na civilné ciele a nestrieľame náhodne, tvrdí Putin. Podľa Britov je ruské ostreľovanie nepresné a podobné tragédie ako v Kremenčuku sa zopakujú.

Israel Politics

Izraelský premiér Bennett avizoval svoj odchod z politiky

29.06.2022 22:45

Naftali Bennett minulý týždeň pripustil, že jeho vláda už nie je ďalej udržateľná.

Abortion / Interrupcie /

WHO: Zrušenie práva na interrupciu bude mať dôsledky aj mimo USA

29.06.2022 22:37

Americké štáty vedené konzervatívcami nadviazali na zrušenie práva na interrupcie okamžite – až osem z nich zakázalo umelé prerušenie tehotenstva.

Eddie W. Nicholas

Láska je jediným skutočným zmyslom života

Štatistiky blogu

Počet článkov: 104
Celková čítanosť: 328793x
Priemerná čítanosť článkov: 3161x

Autor blogu