Založ si blog

22. jún 1941 – Napadnutie Sovietskeho zväzu fašistickým Nemeckom, alebo Začiatok najväčšej genocídy Slovanov v histórii

22.6.1941 – NAPADNUTIE SOVIETSKEHO ZVÄZU FAŠISTICKÝM NEMECKOM, alebo ZAČIATOK NAJVÄČŠEJ GENOCÍDY SLOVANOV V HISTÓRII

 

1.) 22. júna 1941 začala najväčšia genocída Slovanov v histórii. Za pár týždňov bolo povraždených milióny Slovanov fašistami, bolo vyhladených tisíce dedín. Nemecká armáda postupovala a za sebou nechávala len prázdnu zem, žiadne domy, žiadnych živých ľudí. Doslova spúšť a prach ostal tam, kde ešte deň predtým boli ľudia a ich domy.  Masové vraždenie v mene vyššej rasy. Vraždili ženy, deti, mužov, starcov, bez rozdielu každého.

2.) S Nemcami prichádzala skoro istá smrť. Vraždenie, znásilňovanie, teror a doslova vymazanie dedín z mapy, to bola ich každodenná zábava a rituály.

3.) Slovania od dávnovekov boli pre nich „podľudia“ „geneticky nižšia rasa“ a preto sa nás Slovanov snažili vyhladiť. To bolo to Hitlerove „Konečné riešenie“. Treba si to prečítať celé, čo Hitler plánoval. Zničiť, vyvraždiť, vyplieniť a zotročiť (v krátkosti).

4.) Predchádzala tomu Mníchovská zrada, keď nás západ obetoval, len aby sa sami vyhli vojne, ktorá aj tak o rok prišla. Bolo to pohŕdanie iným národ, keď o nás a za nás, rozhodovali. Zo dňa na deň prišli o svoje domovy desaťtisíce ľudí, skončili na ulici doslova. S rodinami, s deťmi…ani len zvieratá si nemohli vziať.

5.) Treba si uvedomiť, aký by bol terajší život keby nás Sovietsky zväz nebol oslobodil. Keby nebodaj Hitler vyhral vojnu. Možno nikto z nás by tu nebol a tváriť sa, že sa vlastne nič nedeje, je ako pomáhať tomu, aby fašizmus zvíťazil. Zahmlievanie pravdy a histórie, je vzdať sa akejkoľvek múdrosti a rozhľadu.

6.) Fašisti napadli Sovietsky zväz tak, že už mesiace dopredu doslova obkľučovali hranice Sovietskeho zväzu svojimi vojskami. (Nič vám to nepripomína?) Nacistické Nemecko spolu so svojimi európskymi spojencami zhromaždilo 191 divízií, ktoré zahrnovali 5,5 milióna mužov, 4 300 tankov, 47 200 diel a mínometov, okolo 2255 až 3664 bojových lietadiel.

7.) Hitler o napadnutí ZSSR písal aj vo svojej knihe Mein Kampf, ako o zákonitom práve na životný priestor nemeckého národa (nem. Lebensraum). Nemenej podstatná bola likvidácia ZSSR ako potenciálneho geopolitického a ideologického nepriateľa, či možnosť získania miliónov Slovanov a ostatných národov tejto časti sveta ako lacnej pracovnej sily.

8.) Slovanov zahynulo celkovo 30.900.000 včetne vojakov a civilných obyvateľov. Zabitých a zavraždených. Pre porovnanie židov 4.900.000, Nemcov 7.500.000 …atď…

Dnes 22.júna 2021 si pripomíname 80.výročie napadnutia Sovietskeho zväzu. Nemali by sme nikdy zabudnúť, čo nám história ukázala  a čo nás mala naučiť. Podceňovanie, alebo preceňovanie môže mať katastrofálne následky.

Pravda je v súčasnosti prekrúcaná. História už niekoľko krát bola zmenená pre potreby mocenských klik ako nástroj ohlupovania ľudí.

Nikdy nezabudnite na svoje korene, na svoj život, na svoje city, na svojich predkov.

 

autor: Eddie W. Nicholas

V Bratislave 22.júna 2021 – nezabúdame

 

Som Slovák a Čechoslovák a preto:

27.10.2022

Som Slovák a Čechoslovák a preto: – budem oslavovať Sviatok všetkých svätých (Dušičky) a nie Hallowen, nezapaľujem tekvicu, ale sviečky a kahance – budem oslavovať Štedrý večer a nie Santa Klausa, Šibačku a nie vajíčkobranie… – budem sa hrdo hlásiť k našim slovanským zvykom a tradíciám a budem ich učiť aj svoje deti a ďalšie pokolenia [...]

Viete prečo dnešné vzťahy netrvajú večne?

24.09.2022

VIETE PREČO DNEŠNÉ VZŤAHY NETRVAJÚ VEČNE? 🌹Pretože honba za úspechom je pre nás dôležitejšie ako naše vlastné šťastie. Pretože venujeme viac pozornosti svojim telefónom ako partnerom. ❤️Môžeme hovoriť ako závidíme starým ľuďom držiacich sa pri prechádzke mestom, ako sa držia za ruky, keď naše srdce nevidí viac ako pred svoj vlastný nos. 🌹Rodičia nemajú [...]

Hirošima 6. 8. 1945 a Nagasaki 9. 8. 1945

08.08.2022

HIROŠIMA 6.8.1945 a NAGASAKI 9.8.1945 V týchto dňoch si pripomíname 77. výročie zhodenia atómových bômb na Hirošimu a Nagasaki. Vojská USA zhodili atómovú bombu na civilné obyvateľstvo, nie na vojenské objekty. Dodnes nevieme presný počet obetí. Prvý deň zahynulo približne 120.000 ľudí. Do 4 mesiacoch to bolo už 240.000 ľudí. A neskôr sa následky z ožiarenia, [...]

Nigéria, Boko Haram, vojaci

Nigérijská armáda viedla vo vojne proti Boko Haram tajný potratový program

08.12.2022 00:05

Armáda ukončila tisíce tehotenstiev dievčat a žien, ktoré uniesli a znásilnili islamistické skupiny. Mnohé zo žien s interrupciami nesúhlasili, niektoré podanie potratovej injekcie neprežili.

Pedro Castillo

Zatkli peruánskeho prezidenta Castilla. Mal sa pokúsiť o štátny prevrat

07.12.2022 23:17

Poslanci Pedra Castilla zbavili funkcie krátko po tom, čo hlava štátu oznámila zámer zákonodarný zbor rozpustiť a vyhlásiť predčasné voľby.

Štefan Hamran / Roman Mikulec /

Trenčianska prokuratúra preveruje pre nelegálnu migráciu Mikulca a Hamrana

07.12.2022 21:17

Prokuratúra koná na pokyn generálneho prokurátora Maroša Žilinku.

Pápež František

Vojna na Ukrajine pripomína pápežovi fázu holokaustu, operáciu Reinhard

07.12.2022 21:00

Operáciou Reinhard nacisti označovali svoje plány na vyhladenie Židov a Rómov na území Poľska počas druhej svetovej vojny.

Eddie W. Nicholas

Láska je jediným skutočným zmyslom života

Štatistiky blogu

Počet článkov: 109
Celková čítanosť: 349501x
Priemerná čítanosť článkov: 3206x

Autor blogu