Založ si blog

JUDr. Gustáv Husák CSc.

JUDR. GUSTAV HUSÁK CSC.
Vždy keď vidím tohto pána napadne mi len jedno – šťastné a pokojné detstvo v mieri. Ja mu za to ďakujem, že som si mohol vyskúšať aký krásny a pokojný dokáže byť život.
Tento muž je hoden, aby bol nazývaný politikom, prezidentom a štátnikom. Múdry muž na svojom mieste, miloval vlasť a zem našich predkov, miloval Československo a ľudí.
Ani jeden z novodobých „politikov“ neurobil toľko pre krajinu ako on. Ani jeden z „politikov“ nemá taký rétorický prejav a ani jeden mu nesiaha ani len po podošvu. Od roku 1990 sme nemali ani len jedného „politika“ ktorý by pracoval pre Slovensko, pre národ. Každý len kradol, rozpredával a raboval, to čo sa za socializmu vybudovalo. Boli to len a stále sú len nositelia mandátu.
Každý z nás má niečo z tohto pána, tak to spojme to najlepšie, čo sme sa naučili a spoločne dáme krajine nový šat a vráťme hodnoty tam, kam patria a to do našej zeme, našich rodín, našich detí, nech starí rodičia, ktorí bojovali za mier môžu byť na nás hrdí a naše deti a ďalšie generácie si môžu povedať „ĎAKUJEME TEJTO GENERÁCII, ŽE TO NEVZDALI“.
autor: Eddie W. Nicholas
v Bratislave 8.9.2020

Skôr ako pošlete deti do škôl, alebo Šikana a vydieranie občanov

17.09.2020

Milí rodičia, skôr ako pošlete svoje deti s rúškom do školy treba si uvedomiť pár zásadných pre život vecí: 1. Každé rúško je z niečoho vyrobené a vdychovaním sa Vám dostávajú do pľúc čiastočky tohto výrobku. Ak to nosíte chvíľku nevadí to. Pľúca to nezaťaží a vedia sa vyčistiť. Ale ak máte celý deň a dlhodobo, tak tie častice sa Vám dostávajú do [...]

Štrkovecké labute v každodennom ohrození

01.07.2020

Dnes ako väčšinu mojich dní som zamieril opäť k môjmu Štrkoveckému jazeru. Potešilo ma, že všetkých 6 je v poriadku. Aspoň zatiaľ. Čím ďalej tým sú väčšie a aj viac spasú denne trávu, ktorú potrebujú ako potravu. A čím ďalej tým je trávy menej a menej a chodia si pre ňu stále ďalej od jazera. Pred pár dňami sa takto zatúlali do parku na Drieňovej a dnes boli [...]

Pýtam sa vás starších kolo 48 a viac keď ste boli v 1989 štrajkovať chceli ste tu Americké vojsko a NATO? ? ?

07.06.2020

Vtedy jedine o čom sa písalo a hovorilo o otvorení hraníc. A Havel sľuboval, aby sme sa nebáli nezamestnanosti, aby sme sa nebáli, že chcú rozpredať štátne strategické podniky, aby sme sa nebáli, že tu budú bezdomovci….a že všetky médiá, ktoré toto prehlasovali, že je to len komunistická propaganda!!!!! Nezabudnem na to, ako Štěpán z tribúny ľuďom hovoril, aby [...]

Ukrajina, lietadlo, pád

Na Ukrajine sa zrútilo vojenské lietadlo, zahynulo najmenej 22 ľudí

25.09.2020 22:35, aktualizované: 23:05

Na palube lietadla An-26 bolo sedem členov posádky a 21 študentov. Bol to cvičný let s kadetmi.

cesta, doprava, okresná cesta,

Čelná zrážka slovenskej dodávky v Rakúsku, dvaja ľudia zahynuli

25.09.2020 21:26

Dvaja ľudia v piatok zahynuli pri vážnej dopravnej nehode pri dolnorakúskej obci Angern an der March.

lieky - tableta - choroba

Súkromné zdravotné poisťovne kritizujú úvahu o zlúčení odvodov

25.09.2020 20:50

Možné zlúčenie zdravotných a sociálnych odvodov môžu podľa súkromnej zdravotnej poisťovne Dôvera zhoršiť zdravotnú starostlivosť na Slovensku.

Silvia Porubanova,

Slovenské národné stredisko pre ľudské práva bude viesť Porubänová

25.09.2020 19:51

Novou výkonnou riaditeľkou Slovenského národného strediska pre ľudské práva sa stala sociologička a odborníčka na rodovú rovnosť Silvia Porubänová.