Založ si blog

Skôr ako pošlete deti do škôl, alebo Šikana a vydieranie občanov

Milí rodičia, skôr ako pošlete svoje deti s rúškom do školy treba si uvedomiť pár zásadných pre život vecí:

1. Každé rúško je z niečoho vyrobené a vdychovaním sa Vám dostávajú do pľúc čiastočky tohto výrobku. Ak to nosíte chvíľku nevadí to. Pľúca to nezaťaží a vedia sa vyčistiť. Ale ak máte celý deň a dlhodobo, tak tie častice sa Vám dostávajú do pľúc a tam zostávajú. Možno sa dajú pľúca dokopy…ale…je rovnaká šanca, že tieto častice môžu spôsobiť rakovinu pľúc.

2. Každý organizmus a každý orgán potrebuje k tomu, aby plnohodnotne fungoval kyslík. Keď si dáte rúško na pár hodín, dostáva sa ho do tela menej a tým pádom ani orgány v tele nie sú okysličené tak ako majú. Čiže nebudú fungovať tak ako majú a správne.Úbytok kyslíky znemožňuje plnohodnotnú obnovu orgánov a organizmu celkovo.

3. Vakcinácia – výroba a testovanie vakcíny, ktorá sa vpichne človeku trvá aj niekoľko rokov. Ak nám chce vláda doslova nanútiť vakcínu, ktorá nie je testovaná a navyše aj firma, ktorá je vytvorila nechce niesť žiadnu zodpovednosť, v praxi to znamená len jedno, že máme byť pokusné králiky a uvidí sa ako na to ľudia budú reagovať. Sami nevedia, čo to s človekom urobí. Už pred rokmi toto spravili a v jednej africkej krajine ľudia vymierali v tisícoch. Urobili si z ľudí pokusné zvieratá a to isté by chceli urobiť aj z nás.

Takže táto vláda namiesto opatrení ako zamedziť šírenie vírusu doslova šikanuje ľudí a siaha na základné ľudské práva, svedčí len o tom, že sú kompetentní spravovať chod krajiny a zodpovednosť za ľudské životy. Namiesto zamedzenia šírenia vírusu postavia nás pred pomalú genocídu.

Ak Vám niekto niečo s čím nie ste spokojní, či vyrovnaní, zmeňte to. Vláda „plagiátorov“ platených Sorošom prijíma jedno nezmyselné opatrenie za druhým. Nosenie rúška po celý deň je pomalá genocída

Opatrne s tým…..čo v najbližších dňoch urobíte….deti sú budúcnosť a je našou povinnosťou im ju zabezpečiť a nie ich nechať zničiť nezmyselnými nariadeniami. Tejto vláde nezáleží na ľuďoch a ani nikdy nebude. Už to toľkokrát dokázali. Krajina je v troskách a je načase ju dať dokopy. Chceme krajinu, kde ľudia budú radi žiť a nie sa strachovať s čím príde zajtra „táto vláda“.

Takto ako sa títo chovajú sa správali fašisti k ľuďom počas vojny!!!!

Slovensko – krajina, ktorej zem spieva, časť č. 6 – Slovo na záver

20.09.2021

SLOVENSKO – KRAJINA, KTOREJ ZEM SPIEVA (Óda pre Slovensko – časť 6. malé prianie na záver) Milí priatelia, bratia i sestry, všetci, ktorí milujete Slovensko, našu rodnú zem, našu rodnú hrudu. Ďakujem všetkým, ktorí si prečítali všetkých 5 dielov Ód pre Slovensko (1.Rodná hruda, 2. Rodná zem, 3. Rodný jazyk, 4. Tradície, 5. História). Mojím cieľom bolo otvoriť v [...]

História – Óda pre Slovensko 5. časť

19.09.2021

HISTÓRIA (Óda pre Slovensko 5.časť) História je ako kniha, ktorá nás má niečo naučiť a my podľa tejto knihy môžeme zmeniť budúcnosť k lepšiemu. Vďaka histórii môžeme napísať svojimi skutkami svoju vlastnú knihu, ktorá bude písaná srdcom, bude pásaná nádejou pre lepší život nás i ďalších generácií. Vždy, keď sa do nej zahĺbime, načrieme dušou [...]

Tradície – Óda pre Slovensko 4. časť

18.09.2021

TRADÍCIE (Óda pre Slovensko 4.časť) Tradície, silná súčasť národov. Nielen región sa vyznačoval svojimi vlastnými zvykmi, ale doslova každá dedinka mala svoje vlastné zvyky a tradície, kroje, piesne. Už len nádherný kroj. Na Slovensku nenájdete rovnaké kroje v rozličných dedinách, aj keď sú blízko seba. V tomto je skutočná jedinečnosť a pestrosť regiónov. [...]

Israel Politics

Izraelský premiér Bennett avizoval svoj odchod z politiky

29.06.2022 22:45

Naftali Bennett minulý týždeň pripustil, že jeho vláda už nie je ďalej udržateľná.

Abortion / Interrupcie /

WHO: Zrušenie práva na interrupciu bude mať dôsledky aj mimo USA

29.06.2022 22:37

Americké štáty vedené konzervatívcami nadviazali na zrušenie práva na interrupcie okamžite – až osem z nich zakázalo umelé prerušenie tehotenstva.

Eagles of Death Metal, Bataclan, Paríž, teror

Strojca parížskych atentátov Salah Abdeslam dostal doživotie

29.06.2022 20:59, aktualizované: 21:10

Pri atentátoch na hudobný klub Bataclan a ďalších miestach v Paríži zomrelo v novembri 2015 až 130 ľudí.

NATO

Nový dlhodobý plán NATO zdôrazňuje ruskú hrozbu, vymedzuje sa aj voči Číne

29.06.2022 20:09

Lídri NATO po vyše desiatich rokoch prijali nový "strategický koncept" popisujúci aktuálne výzvy a plány okolo bezpečnostnej spolupráce.

Eddie W. Nicholas

Láska je jediným skutočným zmyslom života

Štatistiky blogu

Počet článkov: 104
Celková čítanosť: 328783x
Priemerná čítanosť článkov: 3161x

Autor blogu