Založ si blog

„Prečo chce táto vláda vyzabíjať medvede? „

DALI STE SI OTÁZKY „PREČO JE TOĽKO MEDVEĎOV MIMO LESA?“ alebo „PREČO TÁTO VLÁDA CHCE VYZABÍJAŤ MEDVEDE?“
Možno sú premnožené a možno nie. Nie som špecialista na chov medveďov. Sú premnožené naozaj, alebo je to len hra na city pre ľudí? Ak sú premnožené tak na počet km2 pôdy, alebo na km2 lesa? Kde dostaneme pravdivú odpoveď?
Isté sú 2 veci určite:
1. Medvede častokrát idú mimo les, hľadajú potravu. Vo svojich prirodzených teritóriách sa ich životný priestor zmenšuje. A prečo idú aj mimo les, ktorý im dáva jedlo a zároveň aj ochranu?
2. Táto vláda doslova klčuje, ničí, vyrubuje, vyhladzuje tisíce hektárov kvalitných slovenských lesov. Lesov, ktoré dávajú ľuďom kyslík. Lesov, ktoré dávajú prirodzenú ochranu zvierat. Lesov, ktoré sú domovom pre zvieratá.
Nechodia medvede náhodou mimo les, pretože už nemajú kam ísť?
Dajte si odpoveď sami.
Prečo je toľko útokov medveďov na ľudí. Nie je to náhodou preto, lebo médiá sekundujú zámerom tejto vlády? Možno bolo tiež toľko útokov v minulosti, ale nepísalo sa o tom.
Alebo je to tým, že poniektorí si myslia, že sú nadľudia, že sú nad prírodou?
Ja som mal možnosť raz sa stretnúť s medveďom vo voľnej prírode. Nebolo mi všetko jedno. Rozhodne som ho nefotil, aj keď som mal foťák v ruke v tej chvíli, ale snažil som sa zmiznúť čo najskôr. A keď idem do miest, kde sú medvede, rozhodne ich nevyhľadávam ako poniektorí, aby si prinieslo foto, alebo video.
My ľudia, keď ideme do lesa, tak vchádzame do ich domova, do ich teritória a tak by sme sa mali aj chovať. Mali by sme si uvedomiť, že ak chceme všetci prežiť, musíme žiť v spoločnej symbióze. V harmónii s prírodou a zvieratami. Tým, že im klčujú a doslova vyhladzujú lesy, berú im domov. To ako keby nám zobrali byty a ostatní by sa sťažovali, koľko ľudí je bez domova.
Uvedomte si, že v politike sa náhody nedejú a médiá patria tým istým, ktorí vlastnia a riadia v skutočnosti túto vládu. Kde ste videli kdekoľvek v zahraničí, aby prišla nejaká zahraničná firma do Álp a klčuje im tam vzácne lesy? Nikde. Len tu na Slovensku!!!
Ďakujem, že ste si to prečítali.

Viete prečo dnešné vzťahy netrvajú večne?

24.09.2022

VIETE PREČO DNEŠNÉ VZŤAHY NETRVAJÚ VEČNE? 🌹Pretože honba za úspechom je pre nás dôležitejšie ako naše vlastné šťastie. Pretože venujeme viac pozornosti svojim telefónom ako partnerom. ❤️Môžeme hovoriť ako závidíme starým ľuďom držiacich sa pri prechádzke mestom, ako sa držia za ruky, keď naše srdce nevidí viac ako pred svoj vlastný nos. 🌹Rodičia nemajú [...]

Hirošima 6. 8. 1945 a Nagasaki 9. 8. 1945

08.08.2022

HIROŠIMA 6.8.1945 a NAGASAKI 9.8.1945 V týchto dňoch si pripomíname 77. výročie zhodenia atómových bômb na Hirošimu a Nagasaki. Vojská USA zhodili atómovú bombu na civilné obyvateľstvo, nie na vojenské objekty. Dodnes nevieme presný počet obetí. Prvý deň zahynulo približne 120.000 ľudí. Do 4 mesiacoch to bolo už 240.000 ľudí. A neskôr sa následky z ožiarenia, [...]

Prečo boli socialistické deti na tom lepšie ako teraz?

29.07.2022

Prečo boli socialistické deti na tom lepšie ako teraz? Keď sme boli ešte deti, na skole nás okrem vedomosti, učili byt lepším človekom. Učili nás slušnosti, pokore, vážiť si starších ľudí, pomáhať s nákupom, keď uvidíme ženu, alebo staršieho človeka, pozdraviť… A.. Učili ešte jednu dôležitú vec. Učili nás pracovať a nebáť sa práce. Mali sme [...]

Volodymyr Zelenskyj

Nevie, čo je dôstojnosť a čestnosť. Zelenskyj znemožnil rokovanie s Ruskom, kým bude vládnuť Putin

04.10.2022 14:34

Ukrajinský prezident podpísal nariadenie, ktoré znemožňuje diplomatické rokovania ukrajinských predstaviteľov s Putinom.

Zochova / Auto smrti /

Hamran: Vodiča zo Zochovej by mali dnes obviniť, môže dostať až doživotie

04.10.2022 13:47

Aj vyšetrovateľ, aj prokurátor podľa šéfa polície uvažujú dokonca o tom, že za zabitie piatich osôb na zastávke v hlavnom meste môže Dědeček dostať výnimočný doživotný trest.

Richard Sulík

Snaha SaS vrátiť sa do vlády je skončená, je pripravená rokovať o predčasných voľbách

04.10.2022 13:16

Oznámil to predseda Richard Sulík po tom, ako sa v Národnej rade nenašlo dostatok hlasov poslancov na odvolanie ministra financií Igora Matoviča.

Auto / Nehoda /

Poliak zdemoloval zastávku v obci Hrkovce. Za volantom zaspal

04.10.2022 12:46

Len pár hodín od tragickej nehody na zastávke Zochova v Bratislave, pri ktorej zomrelo päť študentov, sa mohol rovnaký scenár zopakovať.

Eddie W. Nicholas

Láska je jediným skutočným zmyslom života

Štatistiky blogu

Počet článkov: 108
Celková čítanosť: 342969x
Priemerná čítanosť článkov: 3176x

Autor blogu