Založ si blog

„Prečo chce táto vláda vyzabíjať medvede? „

DALI STE SI OTÁZKY „PREČO JE TOĽKO MEDVEĎOV MIMO LESA?“ alebo „PREČO TÁTO VLÁDA CHCE VYZABÍJAŤ MEDVEDE?“
Možno sú premnožené a možno nie. Nie som špecialista na chov medveďov. Sú premnožené naozaj, alebo je to len hra na city pre ľudí? Ak sú premnožené tak na počet km2 pôdy, alebo na km2 lesa? Kde dostaneme pravdivú odpoveď?
Isté sú 2 veci určite:
1. Medvede častokrát idú mimo les, hľadajú potravu. Vo svojich prirodzených teritóriách sa ich životný priestor zmenšuje. A prečo idú aj mimo les, ktorý im dáva jedlo a zároveň aj ochranu?
2. Táto vláda doslova klčuje, ničí, vyrubuje, vyhladzuje tisíce hektárov kvalitných slovenských lesov. Lesov, ktoré dávajú ľuďom kyslík. Lesov, ktoré dávajú prirodzenú ochranu zvierat. Lesov, ktoré sú domovom pre zvieratá.
Nechodia medvede náhodou mimo les, pretože už nemajú kam ísť?
Dajte si odpoveď sami.
Prečo je toľko útokov medveďov na ľudí. Nie je to náhodou preto, lebo médiá sekundujú zámerom tejto vlády? Možno bolo tiež toľko útokov v minulosti, ale nepísalo sa o tom.
Alebo je to tým, že poniektorí si myslia, že sú nadľudia, že sú nad prírodou?
Ja som mal možnosť raz sa stretnúť s medveďom vo voľnej prírode. Nebolo mi všetko jedno. Rozhodne som ho nefotil, aj keď som mal foťák v ruke v tej chvíli, ale snažil som sa zmiznúť čo najskôr. A keď idem do miest, kde sú medvede, rozhodne ich nevyhľadávam ako poniektorí, aby si prinieslo foto, alebo video.
My ľudia, keď ideme do lesa, tak vchádzame do ich domova, do ich teritória a tak by sme sa mali aj chovať. Mali by sme si uvedomiť, že ak chceme všetci prežiť, musíme žiť v spoločnej symbióze. V harmónii s prírodou a zvieratami. Tým, že im klčujú a doslova vyhladzujú lesy, berú im domov. To ako keby nám zobrali byty a ostatní by sa sťažovali, koľko ľudí je bez domova.
Uvedomte si, že v politike sa náhody nedejú a médiá patria tým istým, ktorí vlastnia a riadia v skutočnosti túto vládu. Kde ste videli kdekoľvek v zahraničí, aby prišla nejaká zahraničná firma do Álp a klčuje im tam vzácne lesy? Nikde. Len tu na Slovensku!!!
Ďakujem, že ste si to prečítali.

Čo znamená byť mužom?

09.01.2023

Byť silný a zodpovedný, aby sa na neho rodina vždy mohla spoľahnúť. Muž by mal byť múrom medzi rodinou a vonkajším svetom. Byť mužom znamená vždy stáť pri rodine. Byť ochranca, aby rodina vedela, že ak sa čokoľvek stane, on tam bude. Ak by mala rodina „spadnúť“ vie sa postarať. Byť mužom znamená prevziať zodpovednosť. Nielen za seba, ale aj za ženu, deti a [...]

Som Slovák a Čechoslovák a preto:

27.10.2022

Som Slovák a Čechoslovák a preto: – budem oslavovať Sviatok všetkých svätých (Dušičky) a nie Hallowen, nezapaľujem tekvicu, ale sviečky a kahance – budem oslavovať Štedrý večer a nie Santa Klausa, Šibačku a nie vajíčkobranie… – budem sa hrdo hlásiť k našim slovanským zvykom a tradíciám a budem ich učiť aj svoje deti a ďalšie pokolenia [...]

Viete prečo dnešné vzťahy netrvajú večne?

24.09.2022

VIETE PREČO DNEŠNÉ VZŤAHY NETRVAJÚ VEČNE? 🌹Pretože honba za úspechom je pre nás dôležitejšie ako naše vlastné šťastie. Pretože venujeme viac pozornosti svojim telefónom ako partnerom. ❤️Môžeme hovoriť ako závidíme starým ľuďom držiacich sa pri prechádzke mestom, ako sa držia za ruky, keď naše srdce nevidí viac ako pred svoj vlastný nos. 🌹Rodičia nemajú [...]

Nitra, Kynek, záplavy

V Nitre opäť vytopilo Kynek aj mestské kúpalisko

16.06.2024 19:55

Prívalový dážď, ktorý v noci zo soboty na nedeľu zasiahol Nitru, spôsobil po nedávnych záplavách ďalšie problémy.

Donald Trump

Trump označil Zelenského za najlepšieho predajcu všetkých čias: Len čo odišiel so 60 miliardami, už si pýta ďalšie, treba to zastaviť

16.06.2024 17:25

Americký exprezident Donald Trump sa v noci na nedeľu sťažoval, že žiadosti Ukrajiny o podporu od Spojených štátov "nemajú konca".

Kaaba, Veľká mešita, hadž

Púť do Mekky má už najmenej 19 obetí. Teploty stúpajú nad štyridsiatku

16.06.2024 17:09

V Mekke panujú v posledných dňoch vysoké teploty, ktoré sa dostali aj nad 45 stupňov.

kalinák

Šéf NR SR stále chýba. Čaká sa na Fica? Kaliňák: Nejde o dohodu medzi SNS a Hlasom, Pellegrini odišiel, situácia sa zmenila

16.06.2024 17:00

Kaliňák zatiaľ nepočul o žiadnych personálnych zmenách v koalícii. Pellegriniho už do koaličnej zostavy nepočíta.

Eddie W. Nicholas

Láska je jediným skutočným zmyslom života

Štatistiky blogu

Počet článkov: 110
Celková čítanosť: 399209x
Priemerná čítanosť článkov: 3629x

Autor blogu